» Biyografi

Uşak doğumlu sanatçı, 1995 yılında girdiği Trakya Üniversitesi Devlet Konservatuvar'ında viyolonsel eğitimini Prof. Reşit ERZİN ve daha sonra Prof. Aminbay SAPAYEV ile sürdürmenin yanı sıra oda müziği çalışmalarına da Yrd. Doç. Leyli AKBAROVA ile devam etti ve 2005 yılında lisans bölümünden başarı ile mezun oldu. Marina TARASOVA, Alexander RUDIN, Clemens HAGEN, Dora SCHWZBERG, Angel STANKOV, Anatoli KRASTEV ve Jiri BARTA gibi dünyaca ünlü müzisyenlenlerin kurslarına katıldı.  2002 Bulgaristan Sofya Pipkov Uluslararası  Genç Müzisyenler Yarışması'nda mansiyon ödülü almaya hak kazandı. 2005 yılında Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Devlet Konservatuvar'nda Prof. Reşit ERZİN'in Yüksek Lisans Programı'na kabul edildi ve 2008 yılında başarı ile mezun oldu.

2005 yılından bu yana İstanbul Oda Orkestrası, Flarmonia İstanbul Orkestrası, Cemal Reşit Rey Senfoni Orkestrası, Akbank Oda Orkestrası, Tekfen Filarmoni Orkestrası ve Trakya Üniversitesi Balkan Senfoni Orkestrası'nın birçok önemli konser organizasyonlarında görev aldığı gibi bu süreç içerisinde de Emre ARACI, Rengim GÖKMEN, Cem MANSUR, Hakan ŞENSOY, Tadeusz STRUGALA, Alexander RAHBARİ, Park SUNG-WAN, James GALWAY, John AXELROD, Shlomo MINTZ, Rossen GERGOV, Alan BROADBENT ve James JUDD gibi dünyaca ünlü solist ve orkestra şefleri ile birlikte çalıştı. 

Trakya Üniversitesi Devlet Konservatuvar'ında Prof. Aminbay SAPAYEV'in Sanatta Yeterlik programından mezun olan sanatçı, İstanbul Galatasaray Üniversitesi Coşkun Kırca Salonu, İstanbul İş-Sanat Salonu, İstanbul Yunan Konsolosluğu Sismanogli Megaro Salonu, İstanbul Lütfü Kırdar Kongre Merkezi, İstanbul Caddebostan Kültür Merkezi, İstanbul Bülent Ecevit Kültür Merkezi, İstanbul Cemal Reşit Rey Konser Salonu, İzmir Ahmet Adnan Saygun Sanat ve Gösteri Merkezi, Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Konser Salonu, Pakistan İslamabad Türkiye Cumhuriyeti Büyükelçiliği Kültür Salonu, Birleşik Arap Emrilikleri Abu Dhabi Kültür Sarayı, Bulgaristan Sofiya Ulusal Müzik Akademisi “Prof. Pancho Vladigerov” Salonu, Şumnu, Razgrad, Plovidiv ve Kırcaali, Romanya Köstence “Oleg Danovski” Bale ve Opera Salonu, Yunanistan Atina Üniversitesi Konser Salonu ve İsrail Kudüs Jaffa Gate gibi birçok yerde başarılı solo, oda müziği ve orkestra konserleri vermekle beraber Trakya Üniversitesi Devlet Konservatuvar'ında da akademisyen olarak çalışmalarını halen sürdürmektedir.

» Eğitim Durumu

» Akademik Unvanlar

» Akademik ve İdari Görevler

» İş Tecrübesi

» Yayınlar

Uluslararası Hakemli Dergilerde Yayınlanan Makaleler

 • DON KİŞOT, BİR ŞÖVALYE ÜZERİNE FANTASTİK ÇEŞİTLEMELER (OP.35) (Haziran 2013)

Diğer

 • İskeçe Manos Hadjidakis Müzik Festivali (Ekim 2017)
 • Sozopol Oda Müziği Konseri (Temmuz 2017)
 • Edirne Trakya Üniversitesi Viyolonsel & Piyano Resitali (Mart 2017)
 • Ankara Mozarhaus 2016-2017 Konser Sezonu Viyolonsel & Piyano Resitali (Kasım 2016)
 • İskeçe Manos Hadjidakis Müzik Festivali (Ekim 2016)
 • Filibe 52. Uluslararası Oda Müziği Festivali (Haziran 2016)
 • Bursa Uludağ Üniversitesi Viyolonsel & Piyano Resitali (Şubat 2016)
 • Filibe 52. Uluslararasi Oda Müzigi Festivali, Oda Müzigi Konseri, SANATSAL ETKINLIKLER/, 1 saat:10 dakika, Filibe Oda Müzigi Festival Komitesi/Ahmet Hamdi ZAFER, Sükrü Öner DINÇ, Musa Eren ISKODRALI, Filibe-BULGARISTAN, 14.06.2016-14.06.2016
 • Sofya Ulusal Müzik Akademisi Prof. Pancho Vladigerov Viyolonsel & Piyano Resitali (Mayıs 2015)
 • İstanbul Filarmoni Derneği 2014-2015 Konser Sezonu Viyolonsel & Piyano Resitali (Aralık 2014)
 • İstanbul Filarmoni Derneği 2013-2014 Konser Sezonu Viyolonsel & Piyano Resitali (Aralık 2013)

» Verdiği Dersler

VİYOLONSEL

 • Solo Performans, Sahne Sanatları ve Ensemble Eğitimi