» Biyografi

1971 yılında Edirne-Havsa ilçesine bağlı Hasköy'de doğdum. İlk ve orta öğrenimimi Havsa'da tamamladım. 1984-1987 yılları arasında Tekirdağ Anadolu Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi'nde lise öğrenimimi bitirdim. 1987-1991 yılları arasında Gazi Üniversitesi Mesleki Eğitim Fakültesi Turizm İşletmeciliği ve Otelcilik Öğretmenliği Bölümünde lisans eğitimimi tamamladım. 1991 yılı eylül ayında Çanakkale Anadolu Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi'ne  meslek dersleri öğretmeni olarak tayip olarak memuriyet hayatıma başladım. Burada çalıştıktan sonra, Trakya Üniversitesi Rektörlüğü'nün açmış olduğu Turizm Uzmanı sınavında başarılı olarak, nisan 1996 yılından itibaren Trakya Üniversitesi'nde Uzman (Turizm) kadrosunda çalışmaya başladım. 2011 yılında Trakya Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme Anabilim Dalında yüksek lisans eğitimimi tamamladım. 07.08.2015 tarihinde öğretim görevlisi kadrosuna atandım.Halen Trakya Üniversitesi Sosyal Bilimler Meslek Yüksek Okulunda görev yapmaktayım.

» Eğitim Durumu

» Akademik Unvanlar

» İş Tecrübesi

» Yayınlar

Uluslararası Konferans ve Sempozyumlar

  • Edirne'deki Seyahat Acentaları ile ilgli bir uygulama: Turizm Pazarlama Hedefi olarak yemek kültürünün etkisi (Kasım 2014)

Ulusal Hakemli Dergilerde Yayınlanan Makaleler

  • Trakya Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Dergisi, Cilt:1, Sayı1, Temmuz 2012, Geleceğin Turizm Anlayışında Kruvaziyer Turizm Uygulamaları Sayfa:42-61 (Temmuz 2012)