» Biyografi

Tekirdağ’da doğdu. Tekirdağ Namık Kemal Lisesini bitirdi. Trakya Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği bölümünde lisansını tamamladı. 2010'da Amerika'ya gitti. University of Missouri-Kansas City’de İngilizce Öğretmenliği bölümünde yüksek lisansını ve Eğitim Bilimleri ve İngilizce alanlarında çift dalda doktorasını tamamladı. Amerika’da öğrenim gördüğü üniversitede 6 yıl araştırma görevlisi olarak görev aldı. Bu süreçte gönüllü öğretmen olarak okullarda okuma yazma güçlüğü çeken öğrencilerle çalıştı. Literacy Kansas City projesinde okuma yazma eğitmeni olarak eğitim aldı ve okuma yazma alanlarında zorluk çeken Amerikalı vatandaşlara eğitim verdi. 2013 yılından itibaren 3 sene boyunca University of Missouri-Kansas City araştırma bursu aldı. 2016 yılında Türkiye’ye döndü. Farklı kolejlerde İngilizce öğretmenliği ve zümre başkanlığı yaptı. Dil kursu müdürü olarak görev aldı. Anaokulu öğrencilerinden üniversite öğrencilerine kadar her düzeyde İngilizce eğitimi verdi. İngilizce eğitiminde teknoloji kullanımı, konuşma becerileri, enaktivizm, yaratıcılık ve problem çözme ilgi ve araştırma alanlarıdır.

» Eğitim Durumu

» Akademik Unvanlar

» Akademik ve İdari Görevler

» İş Tecrübesi

» Yayınlar

Uluslararası Hakemli Dergilerde Yayınlanan Makaleler

 • Teaching A Midsummer Night’s Dream: Discussion of Various Makale Interpretations of Themes, Journal of Interdisciplinary Research
 • Online Learning Environments, MIDTESOL MATTERS

Yazılan Uluslararası Kitaplar veya Kitaplarda Bölümler

 • Enactive Nature of Scholarship and e2TPR

Ulusal Hakemli Dergilerde Yayınlanan Makaleler

 • A Case Study: Literacy Experiences of Struggling Readers with Interactive Digital Books, Trakya Egitim Dergisi

» Verdiği Dersler

Dil Geliştirme

 • Yabancı Diller Yüksekokulu, Makine Mühendisliği ve Elektrik ve Elektronik Mühendisliği Bölümleri, İngilizce Hazırlık Sınıfları (Haftalık 6 saat) (2020-2021 Eğitim Öğretim Yılı)

Duyduğunu Anlama Becerileri

 • Yabancı Diller Yüksekokulu, Makine Mühendisliği ve Elektrik ve Elektronik Mühendisliği Bölümleri, İngilizce Hazırlık Sınıfları (Haftalık 4 saat) (2020-2022 Eğitim Öğretim Yılı)

Konuşma Becerileri

 • Yabancı Diller Yüksekokulu, İngilizce Öğretmenliği ve İngilizce Mütercim Tercümanlık Bölümleri, İngilizce Hazırlık Sınıfları (Haftalık 4 saat) (2020-2022 Eğitim Öğretim Yılı)

Mesleki İngilizce (Tıp)

 • Tıp Fakültesi, İngilizce Hazırlık Sınıfı (Haftalık 3 saat) (2019-2020 Eğitim Öğretim Yılı)

Turizm İngilizcesi III (TRZ215)

 • Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu, Turizm İşletmeciliği Bölümü, 3.Sınıf (Haftalık 6 saat) (2019-2020 Eğitim Öğretim Yılı)

Turizm İngilizcesi IV (TRZ216)

 • Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu, Turizm İşletmeciliği Bölümü, 4.Sınıf (Haftalık 6 saat) (2019-2020 Eğitim Öğretim Yılı)

Yazma Becerileri

 • Yabancı Diller Yüksekokulu, Makine Mühendisliği ve Elektrik ve Elektronik Mühendisliği Bölümleri, İngilizce Hazırlık Sınıfları (Haftalık 4 saat) (2020-2022 Eğitim Öğretim Yılı)

Zorunlu Yabancı Dil I (ZYD101)

 • Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu, Turizm İşletmeciliği Bölümü, 1.Sınıf (Haftalık 2 saat) (2019-2020 Eğitim Öğretim Yılı)

Zorunlu Yabancı Dil II (ZYD102)

 • Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu, Turizm İşletmeciliği Bölümü, 2.Sınıf (Haftalık 2 saat) (2019-2020 Eğitim Öğretim Yılı)

» Duyurular

05 Nisan 2022 » Erasmus+ Sport Project Presentation

21 Mart 2022 » Eğitimde Digital Dönüşüm Etkinliğinde Konuşmacı