» Eğitim Durumu

» Yayınlar

SCI-SSCI veya SCI Expanded Kapsamındaki Yayınları

  • Şahin, İ. , Telci, M. , A theorem on common fixed points of expansion type mappings in cone metric spaces, An. Şt. Univ. Ovidius Constanta 18(1), 329-336 (2010).
  • Şahin, İ. , Telci, M. , Fixed points of contractive mappings on complete cone metric spaces, Hacet. J. Math. Stat. , 38(1), 59-67 (2009).

Uluslararası Hakemli Dergilerde Yayınlanan Makaleler

  • Telci, M. , Şahin, İ. , A fixed point theorem for fuzzy mappings in quasi-pseudo metric spaces, J. Fuzzy Math. 10, 105-110 (2002).

Ulusal Hakemli Dergilerde Yayınlanan Makaleler

  • Şahin, İ. , Karayılan, H. , Telci, M. , Common fixed point theorems for fuzzy mappings in quasi-pseudo metric spaces, Turk. J. Math. 29, 129-140 (2005).

» Verdiği Dersler

Analitik Geometri

Analiz I-II

Analiz I-II (Gıda Mühendisliği Bölümü)

Analiz I-II (Kimya Bölümü)

Analiz II (Elektrik-Elektronik Mühendisliği Bölümü)

Analizde Güncel Konular

Doğrusal Cebir ve Analitik Geometri(Elektrik-Elektronik Mühendisliği Bölümü)

Dönüşümler ve Geometriler

Matematik I-II (Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri Bölümü)

Matematik I-II (Maliye Bölümü)

Temel Matematik ( Beslenme ve Diyetetik Bölümü)